zakladna umelecka skola kezmarok

Výtvarný

 Rozvrh hodín 2013/2014

PONDELOK
Janka Kučkovská   Janka Galliková   Janka Kučkovská   Janka Galliková
14:00 - 16:15   14:00 - 16:15   16:20 - 18:35   16:20 - 18:35
Skupina    Skupina    Skupina    Skupina 
Hanečák Filip   Kuffová Sandra   Čaplovičová Gabriela   Drzewiecský Jakub
Hanečák Šimon   Kuffa Tobias   Grigláková Vierka   Garan Ľubomír
Hodorovičová Katarína   Pavličková Michaela   Kubovová Júlia   Jančušková Erika
Jančová Natália   Pitoňáková Timea   Manžič Klára   Nahalková Adriana
Krempaská Karin   Šterbák Filip   Pavelčáková Terezka   Neupauerová Zuzana
Kučera Rafael   Zibbura Samuel   Špitková Kristína   Tropp Jakub
             
UTOROK
Janka Kučkovská   Janka Kučkovská        
14:00 - 16:15   16:20 - 18:35        
Skupina    Skupina         
Beluchová Laura   Balážová Antónia        
Konfalová Petra   Danielčáková Andrea        
Kučera Emanuel   Konfalová Soňa        
Kurta Soňa   Sojáková Nina        
Pjataková Antónia   Vojtička Juraj        
Schwartzova Anna   Zachar Nikolas Jaroslav      
Vojtičková Dorotka   Korunová Nikolka        
    Vilgová Karolínka        
STREDA
Janka Kučkovská   Janka Galliková   Janka Kučkovská   Janka Galliková
14:00 - 16:15   14:00 - 16:15   16:20 - 18:35   16:20 - 18:35
Skupina    Skupina    Skupina    Skupina 
Andrášová Diana   Celba Filip   Bjalončíková Sandra   Galovič Denis
Fedáková Viktória   Hurajt Tomáš   Hanzesová Kristína   Hrívik Alexander
Galliková Timotea   Karkošková Veronika   Košsárová Tamara   Irha Dominik
Hovancová Sára   Libiak Filip   Krempaská Lívia   Irhová Simona
Kovalčík Adam   Neupaverová Juliána   Kučkovská Adela   Malychinová Natália
Svocáková Dianka   Reščáková Stella   Šmidová Diana   Malychinová Soňa
Svocáková Romanka       Vasičáková Kristína   Šoltýs Adrián
             
ŠTVRTOK
Janka Kučkovská            
14:00 - 16:15            
Prípravka            
Hodorovičová Katarína            
Kaňová Emma            
Mizdošová Daniela            
Olekšáková Karolíns            
Semanová Ema            
Šimková Barbora            
             
             
PIATOK
Janka Kučkovská   Janka Kučkovská   Janka Galliková    
14:00 - 16:15   16:20 - 18:35   14:00 - 16:15    
Skupina I   Skupina B   Skupina     
Bednarčík Tomáš   Frankovičová Martina   Nemcová Nikita    
Gaborčík Jakub   Karaffa Lucas   Horanská Katarína    
Gaborčík Matej   Kolodzej Július   Nahalková Miriama    
Kopčák Timotej   Mojsej Norbert   Obešek Lukáš    
Pacanovský Jakub   Mojsejová Sofia   Gerbócová Dominika    
Pjatak Matej   Podolinska Nelka   Kolejáková Slávka    
Tremba Samko   Podolinska Ninka   Sloviková Nikola    
             
             
Janka Kučkovská: tel.: 0915300092 Jana Galliková tel.: 0907399507

« predošlá  |   HORE  |   ďalšia »



Základná umelecká škola © Kežmarok 2010, Powered by cmsimple, graphics by zemk.com, Login